O kapele AC/DC TRIBUTE z východních Čech

AC/DC TRIBUTE jsou fanoušci australské legendy AC/DC, kteří si při vystoupeních plní svůj sen hrát tuto skvělou hudbu, která přináší nostalgii a radost. Každý koncert se snaží přiblížit originálu, jak hudebně, tak i vizuálně v podobě kostýmů, celkovou choreografií, dokonce i přesnými replikami zvonu a děl. Skupina se snaží, aby každý koncert byl jedinečný a aby se fanoušci cítili, jako by se nacházeli na koncertě AC/DC. Díky tomu se jim dostává velkého uznání a pochval ze všech koutů Čech i zahraničí, kde AC/DC TRIBUTE hrají.

AC/DC TRIBUTE je parta tvořena muzikanty s bohatou hudební minulostí, kteří za sebou mají spousty nosičů s vlastní tvorbou z různých kapel. Předskakovali například i takovým světovým ikonám jako jsou LED ZEPPELIN, DAVID BOWIE, RAGE AGAINST THE MACHINE, FAITH NO MORE nebo WALTARI. Spolupracovali s českými hudebními špičkami jako například KAREL GOTT, VÁCLAV HYBŠ, DAVID KOLLER, IVAN KRÁL, KAMIL STŘIHAVKA nebo PETR KOLÁŘ.

To, že jsou opravdovými fanoušky AC/DC dokládá fakt, že nevynechali jediný koncert AC/DC v České republice a byli i na několika zahraničních včetně USA. Na koncertě v Praze v Letňanech se jim dokonce podařilo dostat s předkapelou do backstage, kde se seznámili mimo jiné i s Dale „Opie“ Skjerseth, (Production Managerem, který spolupracuje s AC/DC od roku 1978). Mají za sebou i pár setkání s některými členy AC/DC. Dále jsou v úzkém kontaktu s českým fanclubem AC/DC a pravidelně se setkávají v pražském klubu Vagon i na různých akcích po celé České republice.

Pokud tedy toužíte po tom, abyste si mohli užít skvělou hudbu AC/DC, pak je AC/DC TRIBUTE tou správnou volbou.

Radek BláhaBrian

Blahouš – Radek Bláha

  • ZPĚV

 

Hynek TříškaAngus

Hyngus – Hynek Tříška

  • KYTARA

 

Phil

Oldřich Ševců

  • BICÍ

 

Miloš ŠedaMalcolm

Miloš Šeda

  • KYTARA

 

Jan NováčekCliff

Jan Nováček Vanický

  • BASOVÁ KYTARA